A jak to vše začalo

MILUJU PEČENÍ a krásně nazdobené dorty a ty NEJLEPŠÍ RECEPTY a RADY chci předat dál, aby nikdo nemusel v kuchyni trávit zbytečně moc času a VÝSLEDEK byl vždy PERFEKTNÍ.

Mám za sebou 5 let práce na luxusních zaoceánských lodích a celkově 7 let v zahraničí a to mě přivedlo k ochutnávání nejrůznějších delikates z celého světa.

Dnes vím, že kdykoliv mám chuť vykouzlit v kuchyni nějakou sladkou dobrotu, stačí jen vybrat jeden z mých osvědčených receptů a úspěch je zaručen. Je příjemné vědět, že všem chutná a čas strávený v kuchyni není zbytečný.

 Už nemusím sedět hodiny u časopisů o pečení, nebo hledat recepty na internetu. Prostě vím co je dobré a co chutná.

Ale je pravda, že vždycky to tak nebylo. I já jsem seděla hodiny u internetu, utrácela peníze za časopisy o pečení. Zkoušela, doufala, že výsledek bude stejně úžasný jako na obrázku. Skutečnost byla ale jiná. Stále častěji jsem měla pocit, že recepty snad ani nikdo nevyzkoušel, že chybí nějaká ingredience, nebo se nějaká důležitá informace ztratila v překladu. 

Hodiny, které jsem věnovala novým receptům, jsem začala vnímat jako ztrátu času a přemýšlela, jestli vůbec mám v pečení pokračovat.

Jsem ale člověk, který nerad něco vzdává a tak jsem si recepty začala upravovat podle sebe, vylepšovat a pečlivě zaznamenávat nejlepší výsledky. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Žádosti o recepty mi to jen potvrzovaly. A tak kromě pečení pro okruh nejbližší jsem se rozhodla vyrazit na Restaurant Day (Mezinárodní den, kdy se amatérští kuchaři a cukráři sejdou a nabídnou své lahůdky za přijatelnou cenu návštěvníkům.)

Všechno co jsem pekla 4 dny bylo vyprodané za 30 minut od zahájení. Takový úspěch jsem nečekala, pochvaly se jen hrnuly. Zjištění, že moje recepty chutnají, nejen mé rodině, mě nabilo novou energií. O pár měsíců později se konal další Restaurant Day, přidala jsem nové recepty, napekla více. Za 45 minut jsem neměla co prodávat. Ti zkušenější návštěvníci si přinesli vlastní krabičky a nejednou si koupili celý dort. Skvělý pocit.

Hledání těch nejlepších receptů a postupů mi zabralo několik let. Na mých stránkách nejdete rady a recepty, které jistě využijete. Pomohou Vám v kuchyni strávit jen nezbytně nutnou dobu a výsledek bude prostě perfektní.