VALENTÝN? A proč ne….

Valentýn? Proč ne, upřímně kdo z nás má muže, milence přítele, který by jen tak přinesl kytici, čokoládu, nebo jen láhev dobrého vína? Jo moje maminka má…. má mého tatínka a to je starý romantik ale to je jiná story…..
Ať si o „svátku zamilovaných“ každý říká co chce, pro mě je to skvělá možnost ukázat svým nejmilejším jak moc je miluji. Odpůrci tohoto svátku mohou namítat, že k tomu nepotřebují Den sv. Valentýna, ale upřímně, potřebují, přečtěte si znovu druhou větu.

A jak to dopadlo letos?

V práci jsem byla do pozdního odpoledne, ale dort (můj oblíbený, čokoládový se šlehačkovým krémem) jsem pekla s láskou a to doslova, asistoval mi Viktorek, který při čekání na tatínka usnul na gauči a dáreček si rozbalil až ráno, no znáte hezčí probuzení?
              
Letošní komunikace s manželem byla jednoduchá a věcná: „Miláčku letos mi stačí jen tulipány, nejlíp bílé, nebo růžové….“ Tak trochu jsem si říkala, že hlásit barvu je zbytečné, přece jen mě už po těch letech zná….. Tulipány jsem dostala a jsou nádherné, ale asi bych tu komunikaci, co se týká barvy, měla pro příští rok ještě trošku vyladit….
 
PS: Pokud se někdo diví, kde má ten náš blonďák vlasy, tak si sám, asi před 14 dny vystříhal ofinku a jediné řešení bylo vzít ho dohola.
Martina Veselská
Miluji pečení a krásně nazdobené dorty a baví mě dál předávat ty nejlepší recepty a rady tak, aby nikdo nemusel v kuchyni trávit zbytečně moc času a výsledek byl vždy perfektní. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře